Erdoğan’ın Gençlik Buluşmasına Damga Vuran ‘Yeşil Şapkalı’ Genç Sosyal Medyayı Salladı

Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlerle yaptığı soru cevap etkinliğinde sosyal medyanın dikkatini epey bir çeken ‘Yeşil Şapkalı’ genç, programda sordukları soruların önceden verildiğini açıkladı. Detaylar ?

Hatırlarsanız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün sosyal medya hesabından gençlerle soru cevap etkinliği yaptığını ve videosunun akşam 21.00’da yayınlanacağını duyurmuştu.

Hatta buluşmadan kesitler yayınlandığı gibi format, siyasilerin katıldığı ama Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılmadığı, Babala Tv’nin birincilikten düşmeyen Mevzular Açık Mikrofon’unkine benzetilmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlerle buluşup “soru-cevap” yaptığı, bugün yayınlanan videoda garip olan şey, soru soran kişilerin Mevzular Açık Mikforon’dan alışık olduğumuz gibi olmamasıydı. “Nasıl yani? derseniz şöyle:

Gençler, sanki sordukları soruları biri onlar için hazırlamış, onlar da ezber yapmış gibi ve hatta soruları bir kağıda bakarak okuyormuş gibi gözüküyordu ve bu durum sosyal medyada da epey konuşuldu…

@iremilb gibi birçok kullanıcı, videodaki gençlerin soruları ezbere okuduğunu şöyle dile getirdi?

Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlerle buluştuğu etkinlikte görünümüyle dikkat çeken ve sosyal medyada çok konuşulan bir şey daha vardı: ‘Yeşil Şapkalı Genç’

Hatta Şahan Gökbakar bile tiye aldı bu genci ?

Birebir orada bulunarak soru soranlardan biri olan o ‘Yeşil Şapkalı Genç’, @iremilb’in tweetine cevaben soruların önceden verildiğini duyurdu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir