Aleyna Tilki: Birileri benim sahneye çıkmamı istemiyor

Aleyna Tilki, Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalına konuk oldu. Tilki, “Birileri benim sahne yapmamı ve bu işten ekmek kazanmamı istemiyor. Tanıdık birileri bunlar. Sektörü domine eden insanlar. Başka sanatçıları kayırmak için yapıyorlar bunu. İsimlerini vermek istemiyorum çünkü bu onlara yarar. Ama çok canımı sıkarlarsa çocukken başıma nelerin geldiğini anlatacağım. Kaç kere ölümden döndüm sahnede. Hiç kimse canımı umursamadı” dedi.

Şoförümün telefonundan da ölüm tehditleri aldığını belirten Tilki, “Konuştuğum için bana korku vermeye çalışıyorlar. Ama ben gerçekten korkmuyorum” ifadesini kullandı.

‘PRODÜKTÖRÜMÜ ORTADAN İKİYE BÖLDÜLER’

Yurt dışı konserlerinin de engellendiğini aktaran şarkıcı, şöyle konuştu:

“Benim konserimde bomba da patladı. Prodüktörümü 30 santim kasap bıçağıyla ortadan ikiye de böldüler. Gözümün önünde bir adamın bacağı koptu. Sahneye bıçakla biri de atladı. Beni çöp gibi sahneye de attılar.

Yurt dışı konserimde afişler bile hazırdı. Birisi benim o konsere çıkmamı istemedi. Bu sektörden nefret ediyorum, meslektaşlarımdan değil ama sektörü domine edip yön verebileceğini düşünen insanlardan nefret ediyorum.”

‘BU SEKTÖRÜ DEĞİŞTİRMEYİ KAFAYA TAKTIM’

Aleyna Tilki geçen günlerde de sosyal medyada yayınladığı videoda “Sahnelere çıkmam engelleniyor” demişti. Bu videodan sonra dinleyicilerinin kendisine destek verdiğini söyleyen Tilki, “Bu sektörü domine eden insanlara toplumun onlardan daha güçlü olduğunu gösterdim. Benim jenerasyonumdan, benim ruhuma ait insanlarla bu sektörü biraz değiştirmeyi kafaya taktım” ifadelerini kullandı.

Tilki sözlerini, “Sanki bana büyü yapıyorlar, beni susturuyorlar. Benim jenerasyonumdan donanımlı, dil bilen, yanımda çalışan insanlar var. İzin vermiyorlar, bırakmıyorlar güzel güzel konserler yapalım. Sektöre biz de yön verelim, daha güzel konserler olsun. Şu an konserlerin, sahnelerin tadı da yok. Bu yüzden bu insanların hepsinden nefret ediyorum” diyerek sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir