Dilan Polat’la İlgili Gerçekleri Açık Açık Ortaya Döken Gazeteci, Son Attığı Füzeyle Ortalığı Yerle Bir Etti

Gazeteci Seher Sultan, son günlerde eşi Engin Polat ile kara para akladığı iddia edilen Dilan Polat’ın şirketleriyle ilgili birçok gerçeği ortaya çıkarmıştı. Instagram hesabı kapanan Dilan Polat’ın kendisinden haraç isteyen kişilerin hesabını ele geçirdiğini söylemesi üzerine Seher Sultan’dan füze etkili bir paylaşım geldi!

Hızlı yükselişleri ve lüks yaşantılarıyla gündemde olan Dilan ve Engin Polat çifti, son günlerde kara para akladıkları iddialarıyla tepkilerin odağında…

Dilan Polat her ne kadar şirketleri üzerinden her kuruşun vergisini verdiklerini ve denetlendiklerini söylese de Gazeteci Seher Sultan belgelerle birtakım gerçekleri ortaya çıkardı geçtiğimiz günlerde.

Dilan Polat’ın üzerinden kara para akladığı iddia edilen Dilan Mücevherat için sadece 15 bin TL ödediğini açıklayan Gazeteci Sultan, gerçekleri bir bir anlattı.

Bugün bir anda Instagram hesabı kapanan ve ortadan kaybolan Dilan Polat, kolunda serumla hastane odasında açıklama yaptı ve “Hakkımda yaptıkları bu haberleri durdurmak için haraç istediler, vermeyince Instagram hesaplarımı kapattılar” sözleriyle dikkat çekti.

“Çok fena itibar zedeleme operasyonu yaptılar, göreceksiniz süt gibi çıkacağız” diyen Dilan Polat’a Gazeteci Seher Sultan’dan cevap gecikmedi.

Dilan Polat konuşmasında, kendisi aleyhinde konuşan kişilerin haraç isteyen kişilerle birlikte algı yarattığını da söyledi çünkü.

Sultan, ekran başından kendisi hakkında olumsuz yorum yapan kişilere tüküren Polat’a; füze etkili bir cevap verdi ve “Varoş lama” sözleriyle dikkat çekti.

Seher Sultan’ın bu cevabına yorumlar da gecikmedi…

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir