‘Mr. & Mrs. Smith’ dizisinden ilk tanıtım

Prime Video’nun ‘Mr. & Mrs. Smith’ dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. 2005 yapımı filmden uyarlanan dizide başrolleri John Smith rolünde Donald Glover ve Jane Smith rolünde Maya Erskine paylaşıyor.

Dizinin konusu şöyle:

Mr. & Mrs. Smith’in dizi uyarlamasında, iki yabancı onlara zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan’da rüya gibi muhteşem bir yaşam sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlarlar. Peki ya sorun? Görücü usulü evlilikle birlikte gelen Mr. John ve Mrs. Jane Smith isimli yeni kimlikleridir. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda ilişkilerinde hep bir dönüm noktasıyla karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hisler beslemeye başladıklarında ise hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi?

‘Mr. & Mrs. Smith’ dizisinin sekiz bölümden oluşan birinci sezonunun tüm bölümleri, 2 Şubat 2024 tarihinden itibaren sadece Prime Video’da dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir