Şeyma Subaşı Hakkında Yeni Bir Aşk İddiası: Ünlü İş İnsanıyla Öpüşürken Yakalanmış!

Sosyal medyanın ve magazinin en çok konuşulan isimlerinden Şeyma Subaşı hakkında bomba bir iddia gündeme geldi. Medyada yer alan iddialara göre Şeyma Subaşı, ünlü bir iş insanıyla yepyeni bir aşka yelken açmış, hatta öpüşürken görüntülenmiş!

Şeyma Subaşı sosyal medyanın ve magazinin en gözde isimlerinden biri şüphesiz ki.

Acun Ilıcalı ile olan ilişkisi ile hayatımıza giren ve büyük bir sosyal medya ikonu haline gelen Şeyma Subaşı’nın magazinsel olaylarını da yıllardır yakından takip ediyoruz elbette.

Instagram’da 2,9 milyon takipçisi olan Şeyma Subaşı, son dönemlerde abonelere özel yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor hatta.

Geçtiğimiz ay katıldığı Cadılar Bayramı partileri, çamaşır makinesini çalıştıramaması derken sık sık adını andık. Anmaya da devam edecek gibi duruyoruz.

Üstüne bir de yapmış olduğu bir reklam anlaşması ile de hepimizi kandırmış, sosyal medyaya damgasını vurmuştu.

Bir marka anlaşması için yamuk yerleştirilen fayansların önünde poz veren ve duvarı yamulttuğunu sandığımız Subaşı, ikinci paylaşımıyla herkesin ağzını açık bırakmıştı.

Bir diğer yandan magazinde kendisini geçtiğimiz Eylül ayında boşanmasıyla konuşmuştuk.

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bir dargın bir barışık sürdürdüğü ilişkisi evlilikle sonuçlanmıştı. Fakat bu evlilik de çok sürmedi.

Uzun süreli ilişkileri süresince haklarında sürekli ayrılıp barıştıklarına dair haberler görüyorduk. İkili son olarak evlilik kararı almıştı.

Haklarında sayısız iddia çıkan çift, bu yıl Ağustos ayında evlenme kararı almış ve Fas’ta yaptıkları törenle dünyaevine girmişti. Şeyma Subaşı’nın düğününe ablasını bile çağırmamış olması herkesi şaşkına çevirmiş ve uzun süre konuşulmasına sebep olmuştu. Fakat 5 ay süren bu ilişki sona erdi.

Hatırlarsanız boşanmanın hemen ardından Şeyma Subaşı’nın iş insanı Burak Ateş’le yeni bir ilişkisi olduğu iddia edilmişti. Fakat bu sadece bir iddiaydı.

İddiaların devamında ise Burak Ateş’in, Marakeş’te gerçekleşen düğündeki 15 kişiden biri olduğu yönündeydi. Hatta ilişkilerini yalnızca yakın arkadaşlarının bildiği söylendi. Bunlar birer iddia olarak kaldı ve ardı arkası gelmedi tabii ki.

Subaşı hakkında yepyeni bir iddia daha ortaya atıldı! İddialara göre Subaşı’nın yeni aşkı ünlü iş insanı İzzet Antebi’ymiş.

Medyada yer alan iddialara göre 29 Eylül’de Mohammed Alsaloussi ile tek celsede evliliğini bitiren Şeyma Subaşı, bir mekanda İzzet Antebi ile yakalandı.

İddialara göre Kütüphane isimli mekanda samimi bir şekilde eğlenen Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi, tüm gece boyunca bir aradaydı.

Yine iddialara göre bir ara çiftin öpüştüğü söylendi. Konu hakkında henüz bir doğrulama ya da yalanlama yok.

İzzet Antebi’yi nereden gözünün ısırdığını hatırlamayanlar için söyleyelim, kendisi oyuncu Tuvana Türkay’ın eski sevgilisi aynı zamanda.

Bu yıl Mayıs ayında ilişkilerini noktalayan çiftin, ihanet iddiasıyla sarsıldığı söylenmişti. Fakat İzzet Antebi bu durumu yalanlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir