Edinilen bilgilere göre kaza, akşam saatlerinde Şarkışla ilçesi Yıldırım Mahallesi’nde meydana geldi. M.B. idaresindeki 58 HJ 211 plakalı hafif ticari araç seyir halindeyken karşısına köpek çıktı. Köpeğe çarpmamak için manevra yapan sürücü, aracın direksiyon hakimiyetini kaybetti. Araç yoldan çıkarak araziye yan yattı. Kazada sürücü M.B. ile araçta bulunan A.Ö. yaralandı. Kazayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulansla Şarkışla Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların tedavisi sürerken, polis ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.
Related Posts
Mersin’de Polis Ekipleri Asayiş Uygulaması Yaptı: Bir Şüpheli Yakalandı, 3 İş Yerine İşlem Yapıldı
Mersin polisi, merkez ilçelerde gerçekleştirdiği asayiş uygulamasında aranan bir şüpheliyi yakaladı ve 3 iş yerine çeşitli nedenlerden dolayı işlem yapıldı. Uygulama kapsamında 486 kişinin kaydı sorgulanırken, dolandırıcılık suçundan aranan 1 şüpheli yakalandı. Ayrıca, denetimlerde 2 iş yerine mesul müdür bulundurmamaktan ve 1 iş yerine kimlik bildirimi ve sigorta girişleri olmadan çalıştırmaktan işlem yapıldı. Polis ekipleri, uygulamalarına devam edeceklerini belirtti.
Kartal’da ıslak yolda kayan otomobil kaza yaptı
Kartal’da iddiaya göre fıskiyeden akan su nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, refüje çıkarak ağaca çarptı. Kazada yaralananların olduğu öğrenildi.
Alinur Aktaş’a Emek’te sevgi seli
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi’nde yüzlerce vatandaş tarafından karşılandı. 2019’dan beri Hamitler’deki çöplüğü kaldırmak için mücadele verdiklerini anlatan Başkan Aktaş, “Birilerine rağmen bu çöplük Allah’ın izniyle buradan kalkacak. Hiç şüpheniz olmasın” dedi.