60 yaş büyük milyoner kocası 7 yıl önce hayatını kaybetmişti! ‘Yatağında gizli kameralar vardı’

Dünyaca ünlü Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner, 2012’de kendisinden 60 yaş küçük Crystal Harris ile üçüncü evliliğini yapmıştı. İkili, Hefner 2017’de hayatını kaybedene kadar evli kalmıştı.

Henüz 26 yaşındayken o sırada 86 yaşında olan Hugh Hefner ile evlenen Harris, düğününden beş gün önce Hefner’i terk etmiş; ancak sonra sevgilisine geri dönmüştü. Hugh ile tanıştığında 21 yaşında olan Crystal, düğünün ‘gerçek’ gibi hissettirmediğini düşündüğü için beyaz bir gelinlik yerine pembe bir elbise giymekle yetinmişti.

Hugh Hefner, ölümünden önce genç eşini vasiyetinden çıkarsa da, Crystal’a Batı Hollywood’da 7 milyon dolara bir malikane satın almıştı. Ayrıca Harris’in Hefher’den 5 milyon dolar da nakit para aldığı belirtilmişti.

“YÜZLERCE SEKS KASEDİM VARDI”

Crystal Harris, son olarak ‘Only Say Good Things: Surviving Playboy and Finding Myself’ adlı kitabında yazdıklarıyla gündeme geldi.

Crystal, merhum kocasının yatağının ayak ucunda, cinsel kaçamaklarını kaydettiğinin kanıtı olan ‘küçük kamera delikleri’ bulduğunu aktardı. Genç kadın, o anı şöyle anlattı:

Hugh’a bu durum hakkında soru sorduğumda sadece omuz silkti. ‘Ama bunlar ne için?’ diye ısrar ettim. Bunun üzerine, ‘Eskiden çok film çekerdim. Yüzlerce seks kasedim vardı’ dedi. ‘Birlikte olduğun insanlar kameraya alındıklarını biliyorlar mıydı?’ diye sordum. ‘Burası benim yatak odam. Benim evim’ cevabını verdi.

“BİR ÇOK ÜNLÜ İSİM VE POLİTİKACI İLE ÖZEL GÖRÜNTÜLERİM VAR”

Hefner, Harris’e söz konusu kasetlerde ‘bazıları evli olan ünlüler, politikacılar ve iş dünyası liderleriyle birlikte çekilen özel görüntülerinin’ olduğunu da söyledi.

“Biz evlendiğimizde o kameralar devre dışıydı” diyen Crystal, aslında Hefner’ın kendisine iç evlenme teklif etmediğini ise şu sözlerle anlattı:

Bana küçük bir kutu içinde bir yüzük verdi. Parmağıma olmasını umduğunu söyledi. Ben de o anda bana evlilik teklif etmediğini çünkü böylece benim onu reddetme olasılığımı ortadan kaldırmak istediğini düşündüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir